Про сіру пташечку

Сказка для детей от 2-х лет

Терапевтический єффект: самоиндентификация, база для адекватной самооценки, веры в свои силы, позитивное мировосприятие, отношения между братьями и сёстрами

Про сіру пташечку

Свічка розгоряється, казка починається:

В одному казковому лісі, у зеленому кущику було гніздечко, а в ньому – ціла пташина сімейка. Одна пташечка мала червоні крильця. Вона дуже пишалася своїми червоними крильцями, і тому весело співала, ось так: (виконується мелодія на флейті ) . Друга пташечка мала крильця зелені, неначе той кущик, в якому було гніздечко. Зелена пташечка також мала свою пісеньку, ось таку: ( ). Третя сестричка була з синіми крильцями, вона дуже раділа, що схожа на небо. В Синьої пташечки також була своя пісенька: ( ). Лише четверта пташечка не мала чим пишатися: вона була сірою і зовсім не вміла співати… Хоч як не втішали її сестрички, та вона завжди сумувала.

Була ще в наших пташечок спільна біда: вони не вміли літати. Щодня намагалися пташечки піднятися над своїм гніздечком, та все було марним.

Одного разу пролітала повз гніздечко чарівна Фея. Вона почула, як пташечки мріють літати, і вирішила їм допомогти. Фея дістала свій чарівний м’ячик і сказала: нехай м’ячик котиться до діток. Хто спіймає його, той має сказати чарівне, приємне слово. Як тільки пташечки почують ці слова, вони навчаться літати. (гра з глядачами) Ось вже Червона пташечка здійнялася в небо, за нею Зелена піднімається все вище і вище. І Синя пташечка злетіла, завдяки таким гарним словам. Та ось сіра пташечка трішки піднялася, а летіти не може. Може їй ще потрібні чарівні слова? Давайте ще пригадаємо.

Ні, засумувала наша сіренька пташечка. 

- Що з тобою? Чому ти не летиш? - запитала в неї Фея.

- Навіщо мені літати, коли я така сіра, некрасива, та ще й пісеньки не маю…

- А ти спробуй, злети! Ти побачиш, яка прекрасна земля, які щасливі твої сестрички, тоді в тебе з’явиться пісенька.

Сіра пташечка послухала пораду Феї. Вона піднялась високо в небо, побачила веселку, відчула силу вітру. Їй стало так хороше, так радісно, що вона заспівала. Ця пісенька була найкращою, і лунала вона ось так: ( ). Так пташина сімейка стала щасливою, а сіра пташечка навчилася співати.

Свічка догоріла, а фея казки полетіла...

 


Использование материалов сайта возможно только при наличии активной ссылки на сайт.