Шановні відвідувачі сайту !! Ласкаво просимо в мій блог !!
Тут Ви можете ставити мені Ваші питання !!
Скористайтеся можливістю безкоштовного заочного консультування (до 3 питань)

З повагою, Наталія Ніколаєнко

You have no rights to post comments

Коментарі   

 
+1 #8 відповідьНаталия Николаенко 23.11.2015 10:44
Вітаю, Владо! Батьків не обирають. Які б вони не були, їх потрібно прийняти. У будь-якому віці люди можуть помилятись, адже досконалої людини в природі не існує. Можливо між ними немає духовної близкості, вони дуже різні і тому не розуміють один одного. Можливо, несумісні характери або темпераменти, тоді вони дійсно невзмозі мирно співіснувати. Причин конфліктів у сім'ї може бути безліч. У будь-якому разі пам'ятайте: вони - дорослі люди, роблять свідомий вибір, відповідають за своє життя. Не беріть на себе ні роль миротворця, ні роль судді. Ви можете обом батькам висловити свою думку з цього приводу. Вони мають знати, що Ви страждаєте, що Ви вже згодні на їх розлучення, як би боляче від того Вам не було. Кажіть про себе, про свої почуття і переживання. Шукайте підтримки у друзів, родичів, якщо є можливість, проконсультуйте сь з психологом у центрі сім'ї та молоді. Головне, не замикайтесь у собі.
 
 
+1 #7 Як знайти спільну мову з батькамиВлада 22.11.2015 20:41
Мої батьки постійно конфліктують між собою. Інколи мені здається, що вони одне одного просто ненавидять. Я дуже стомилая, хочу спокою і нормальних стосунків. Як не можете жити разом, розійдіться і не компосируйте мізки ніікому.
 
 
+1 #6 відповідьНаталия Николаенко 20.11.2015 01:17
Є спеціальні "музичні" горщики, з різними цікавими фішками. У будь-якому разі суворо заборонено сварити дитину за невдачу з горщиком, лякати, карати, - це може не тільки подовжити час привчання, а й викликати невротичні реакціїї. Отож, озброюйтесь терпінням, творчістю і величезною любов'ю до свого маляти. Разом ви подолаєте всі труднощі!
 
 
+1 #5 відповідьНаталия Николаенко 20.11.2015 01:16
Щасливим мамам, що привчають малюка до горщика присвячується.. .)) Швидко і безболісно, як вважають деякі фахівці, привчити дитину до горщика найкраще тоді, коли для неї сам процес сидіння є найцікавіший і найактуальніший , тобто від 4-х до 6 місяців. Як тільки малюк пнеться самостійно сидіти, для різноманітності , висаджуйте його на горщик. Але це може спрацювати тільки тоді, коли дитина більшість свого часу проводить без підгузників. Якщо малечі вже більше року, тоді стимулювати самостійність цього плану потрібно різними заохоченнями: від емоційного схвалення (вираження радості, задоволення, похвальних слів) до призів за вдалу спробу (наклейку, фішку), також підкріплюючи позитивним схваленням.
 
 
+1 #4 відповідьНаталия Николаенко 20.11.2015 00:36
:-) Дякую за питання. Дійсно, особливо під час вихідних складно відвадити дитину від телевізора або комп'ютера. Для цього дорослим важливо усвідомлювати приорітети. Коли ви насправді маєте сили і бажання організувати цікавий і корисний час для своєї дитини, підключіть свою фантазію. Крім домашніх поседеньок, творчих майстерень (благо, в мережі Інтернет є безліч цікавих майстер-класів) , спільних ігор-театраліза цій, підготовки до найближчого великого свята... Спільна праця, наприклад, прибирання в квартирі, також може бути цікавою, якщо це дійство обставити, як пошуки скарбів з призом, або виконання завдань чаклунки (казково-ігрови й момент). Коли дійсно сил бракує після виснажливого робочого тижня, можна відвести дитину у розважальний центр. А ще краще - довірити своє чадо фахфівцям з дитячого дозвілля. Наш сімейний центр "Ма-БуНя" під час вихідних пропонує не лише почасовий догляд за дитиною від 2-х до 12 років, а й цікаві ігри, розваги, майстер-класи.
 
 
+1 #3 Дитячий досугClaire 14.11.2015 10:02
Пані Наталя, настала осінь і на вулиці вже не проведеш стільки часу, як у хорошу погоду. Підкажіть, як правильно організувати, чим розважити дітей в непогоду?
 
 
+1 #2 ДітиОксана 14.11.2015 00:44
Добрий день. Я щаслива мама .1.5 річної Уляни, як безболісно та швидко привчити мою крихітку до горщика?
 
 
+2 #1 RE: Вопросы-ОтветыНаталия Николаенко 15.03.2014 14:51
Приветствую всех гостей сайта! Друзья, хочу помочь определиться с тематикой вопросов для обсуждения: психологический дискомфорт, раздражительнос ть, усталость, слабость, болезненность; как наладить отношения с любимым, как уживаться с родителями мужа, стоит ли разводиться, что делать, если ребёнок часто капризничает, как адаптировать малыша к садику, почему возникают школьные трудности; контакт с "трудным" подростком; почему у ребёнка нет аппетита, что делать с диагнозом СДВГ, как помочь ребёнку... Семейные, личные и детские психологические вопросы. Если вы сформулировали и осознали проблему, то вы её на 70% уже решили! Буду рада помочь :-)