Життя… Таке просте слово…

Життя… Таке просте слово Та  який глибокий зміст! 

Життя – в кожному з нас. Ми є його продовженням і його натхненням. Воно – у народженні, у першому слові, у першому кроці… Життя у кожній миті, у кожному подиху, в кожному погляді. Воно всюди поруч з нами: у кольорах і звуках, у першому зеленому пагоні і в малому кумедному кошеняті…

Життя буває різним: щасливим і складним, комічним і трагічним, змістовним і пустим… Інколи воно здається нестерпним. Тоді виникає питання: навіщо? Який сенс у проблемах, стражданні, випробуваннях? Складні й одвічні питання… Так, «життя»  - це надто широке поняття, як «любов» або «щастя». Для кожного з нас у змісті цих слів приховується щось своє особисте, сокровенне, те, чого  не сформулюєш так просто. Бо в жодній мові світу ще не придумали тих слів, які могли б повною мірою передати наші почуття. Так і життя кожен розуміє по-своєму. Та все ж, у кожного воно має свій  зміст.

Подумай, адже серед мільйонів клітин чомусь зустрілися саме ці дві, від яких зародилося ТВОЄ ЖИТТЯ. Вочевидь, не даремно тебе народили і ростили твої батьки. І не просто так у тебе саме твій колір очей, саме твій характер і звички. Можливо, твоє життя тобі дано для того, щоб ти зробив наукове відкриття, або когось врятував, або комусь допоміг. Може, ти виховаєш сина - героя, або доньку – геніальну балерину. А може, сенс твого життя – в одному слові, яке ти маєш вимовити вчасно. Цілком ймовірно, що це слово врятує цілу планету…

Кажуть, життя прожити – не поле перейти… Звісно, все не так просто, але існує думка, що труднощі загартовують характер, а страждання відроджують душу. Отже, неприємні сторони нашого існування теж мають свій сенс. Можна розчаруватися в усьому, можна плисти за течією, а можна перемагати, працювати над собою, в усьому бачити корисне і важливе. Лише від нас залежить, як ми будемо приймати «подарунки» долі.

Життя… Воно має не лише одні таємниці. В нього є свої високі закони, лише дотримуючись яких, людина може пізнати сенс свого буття:

  • НЕ ЗАСУДЖУЙ! Бо ти сам не без гріха.
  • СПІВЧУВАЙ! Бо життя може повернутися так, що ти сам потребуватимеш співчуття.
  • ПАМ'ЯТАЙ, ЩО ДОБРО І ЗЛО ПОВЕРТАЮТЬСЯ до свого автора з потрійною силою.
  • ЛЮБИ  людей, умій прощати кривди, адже часто люди не відають, що творять
  • ТВОРИ  ДОБРО, не вимагаючи нічого натомість, головна винагорода – це твоє чисте сумління
  • НЕ  НАПОЛЯГАЙ  НА  ДОПОМОЗІ, якщо тебе не просять, дай іншому шанс випробувати сили.
  • НЕ  ОБРАЖАЙСЯ  НА  ПРИРОДУ, адже саме вона дала тобі життя
  • ЦІНУЙ  І  БЕРЕЖИ  те, що маєш, але й  УДОСКОНАЛЮЙ !

Життя… Таке просте слово… Та який глибокий зміст.